Nyílt Napok a Károly Róbert Campuson

Három képzési szinten, agrár- és gazdaságtudományi, valamint informatikai területeken is várja a jelentkezőket a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Károly Róbert Campusa. A továbbtanulás előtt állók részletes tájékoztatást, valamint szakszerű és személyre szóló tanácsadást kaphatnak kollégáinktól a felvételi eljárás menetéről és a választható szakokról.

Helyszín: MATE Károly Róbert Campus (3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.) III. előadó, aula

Időpontok: 2022. 01. 22. (szombat) 10:00
2022. 02. 05. (szombat) 10:00

Amivel készülünk:

- Személyre szóló tanácsadás

- Hasznos tippek a felvételihez (Miből lehet / ajánlott emelt szintű érettségit tenni? Mi mindent érdemes figyelembe venni a jelentkezési sorrend meghatározásakor?)

- Pontszámítási tanácsok

- Általános tájékoztató a felsőoktatási felvételi eljárásról

Amit biztosan elmondunk majd a Károly Róbert Campusról:

- Nappali és levelező munkarendben, 3 képzési szinten hirdetünk képzéseket

- Gyakorlatorientált képzés

- Családias légkör, közvetlen, segítőkész oktatók (Nálunk a Hallgató nem csak egy Neptun kód)

- Nemzetközi környezet

- Hallgatói élet a gyöngyösi campuson

- Garantált kollégiumi elhelyezés minden jelentkezőnek

Milyen képzéseket kínálunk?

- Agrártudományi képzések (Gyógy- és fűszernövények, Mezőgazdasági, Mezőgazdasági mérnöki, Szőlész-borász, Vidékfejlesztési agrármérnök)

- Gazdaságtudományi képzések (Gazdálkodási és menedzsment, Kereskedelem és marketing, Pénzügy és számvitel, Turizmus-vendéglátás)

- Informatikai képzések (Gazdaságinformatikus, Programtervező informatikus)

Találkozzunk nyílt napunkon, ismerje meg intézményünket!