Általános felvételi eljárás információk 2024

Utolsó frissítés: 2024 február 08.

Általános információk, határidők a 2024-es tavaszi felvételi eljárásban

Legfontosabb határidők:

• A jelentkezés határideje: 2024. február 15.
    Jelentkezni kizárólag elektronikusan a www.felvi.hu oldalon az E-felveteli menüpontban lehet.

• A jelentkezés hitelesítésének határideje: 2024. február 15.
    A jelentkezés hitelesítése csak elektronikusan Ügyfélkapun keresztül történhet!
    Ügyfélkapu regisztrációt létrehozni személyesen bármelyik okmányirodában, kormányablakban, az adóhatóság kiemelt ügyfélszolgálatain vagy külföldi tartózkodás / külföldi jelentkező esetén az adott országban található magyar nagykövetségen vagy konzulátuson lehet.

Figyelem! Hitelesítés nélkül a jelentkezés érvénytelen!

Az Ügyfélkapu regisztrációról  bővebben

• Dokumentumok hiánypótlási határideje: 2024. július 10.

• Ponthatárok, felvételi eredmények várható kihirdetése: 2024. július 24.​​​​​

Meghirdetett képzéseink:
A Károly Róbert Campus az általános (tavaszi) felvételi eljárásban magyar állami ösztöndíjas és önköltséges finanszírozásban mind nappali, mind levelező munkarenden hirdet képzéseket.

A képzésekről az alábbi elérhetőségen kaphat tájékoztatást:

Tudnivalók, tájékozódási lehetőségek:

A tavaszi felvételi eljárás tudnivalóiról az alábbi elérhetőségeken kaphat tájékoztatást:

A felvételi eljárással kapcsolatos információk az alábbi elérhetőségen kérhetők:

• E-mailben: felveteli.gyongyos@uni-mate.hu

• Telefonon: 37/518-307

• Személyesen (2024. január 8-tól):
    MATE Károly Róbert Campus Tanulmányi Osztály, Végh Ildikó tanulmányi osztályvezető (időpont egyeztetés szükséges)

3200 Gyöngyös, Mátrai u. 36. „A” épület 2.106 iroda